My default image

Dąbrowa Górnicza

Maja Koman - koncert

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Maja Koman - koncert


Koncert w ramach Festiwalu ZagłębieWood. Maja Koman - charyzmatyczna wokalistka, która hobbystycznie ima się fotografii i tańca. W 2013 r. podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music Poland. Jej debiutancka płyta została nominowana do Fryderyków 2015 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Maja Koman - koncert

Na płycie usłyszeliśmy utwory polskie, francuskie i angielskie. Singiel promujący płytę Babcia mówi dotarł do 3. miejsca Listy Przebojów z Charakterem, emitowanej przez Polskie Radio RDC. Utwór zabrzmiał również w Opolu i w programie Kuby Wojewódzkiego.

Maja ma na swoim koncie duety z Muńkiem Staszczykiem, Czesławem Mozilem, Tymonem Tymańskim, Michałem Kowalonkiem (Myslovitz) oraz wiele suportów, jak: Ray Wilson (Genesis), Kombi, Strachy na Lachy i T. Love. Charakterystyczną cechą dla twórczości Koman jest akustyczne granie na ukulele w towarzystwie kontrabasu i skrzypiec. W czerwcu 2016 r. ukazał się singiel „Jestem” zapowiadający drugą płytę artystki „Na Supełek”, której premiera odbyła się w październiku 2016 r.
 
Bilety w cenie 10 zł - dostępne w kasie PKZ od 4 września 2017r. Patrz więcej http://www.palac.art.pl/
 
Czwartek, 5 października, 2017, 19:00
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
Dąbrowa Górnicza, Plac Wolności 1
 
 

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej