My default image

Dąbrowa Górnicza

Turniej Piłki Nożnej

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Turniej Piłki Nożnej


Piłkarskie zmagania o Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej zaplanowano na ostatnią niedzielę maja (28.05), na uczestników czeka spora dawka futbolu. – W ubiegłym roku udział wzięło kilkanaście drużyn. Spodziewamy się, że w tym roku ten wynik zostanie poprawiony. Zależy nam jednak przede wszystkim na tym, by uczestnicy mogli wśród znajomych miło spędzić czas, aktywnie odpocząć – tłumaczy Adrian Wojarski, koordynator turniejów piłkarskich Ap-Sport.

Turniej Piłki Nożnej

Do zmagań przystąpić mogą amatorskie ekipy z całego regionu, na boiskach CSiR rywalizować będą zespoły 6-osobowe. W ramach wpisowego – 400 zł, wszyscy zawodnicy liczyć mogą na posiłek oraz napoje. Co równie istotne, przewidziano atrakcyjną pulę nagród. Najlepsza ekipa turnieju otrzyma 1000 zł w gotówce oraz sprzęt sportowy, pozostałe drużyny również walczyć mogą o sprzęt sportowy, vouchery ufundowane przez restaurację Zagłębie Smaku w Holiday Inn, karnety na siłownię i squash w Centrum Formy oraz zaproszenia od Nemo Świat Rozrywki.

Z szerokim uśmiechem na ustach turniej zakończy zapewne najlepszy strzelec, dla którego przewidziano nagrodę wyjątkową – „Skodę na weekend z pełnym bakiem”. – Organizując turnieje dbamy o wszystkie szczegóły. Nieodzownym elementem zachęcającym zawodników do wysiłku są też nagrody.

Dzięki współpracy z salonem Skoda L’emir z Dąbrowy Górniczej najlepszy strzelec będzie mógł wybrać się w weekend na wycieczkę nowym samochodem – uśmiecha się Adrian Wojarski. Indywidualne wyróżnienia oraz nagrody w postaci zaproszeń na kolację dla dwojga oraz sprzęt sportowy przyznane zostaną jeszcze w dwóch kategoriach – najlepszy piłkarz, najlepszy bramkarz.
 
Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną – 32 260-40-22, 789-341-639 lub elektroniczną – turnieje@ap-sport.pl do 19.05.2017 do godz. 14:00. Losowanie turnieju odbędzie się tego samego dnia w Reden Panorama Bar w Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej o godz. 20:00. Kontaktując się z przedstawicielami organizatora, uzyskać można też więcej szczegółów. – Zachęcamy do kontaktu i wspólnej zabawy – mówią zgodnie organizatorzy.

Komentarze


Pozostałe

27 października

XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa

Nadchodzi jubileuszowa XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa! Od 27 do 29 października w Pałacu Kultury Zagłębia będziemy świadkami narodzin nowego DeBeŚciaka! A dokładnie dwóch DeBeŚciaków, ponieważ tegoroczna Ściema podzieli się na dwa konkursy: kabaretowy oraz stand-up. Na zwycięzców czekać będzie blichtr, sława i wieczne uwielbienie, zwłaszcza że tematem przewodnim imprezy będzie Hollywood i wszystko, co związane z filmem i gwiazdami. Przystawką w wielkim bankiecie śmiechu będzie pokaz pełnometrażowej parodii fantasy w reżyserii Jarosława Cyby The Lord of The Stars oraz wystawa rysunków satyrycznych Henryka Sawki.

Zobacz więcej