My default image

Dąbrowa Górnicza

Policja zatrzymała pijanych "artystów"

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Policja zatrzymała pijanych "artystów"


Pijanych „graficiarzy” zatrzymali we wtorek wieczorem na gorącym uczynku policjanci z Dąbrowy Górniczej. Dwaj młodzi mężczyźni są podejrzewani o pomalowanie farbami w sprayu elewacji budynku w dąbrowskiej dzielnicy Gołonóg. Za wandalizm grozi im do 5 lat więzienia.

 Policja zatrzymała pijanych

Do zatrzymania wandali doszło wczoraj około 21.00. Dzięki reakcji anonimowego świadka, stróże prawa z dąbrowskiego zespołu wywiadowców zatrzymali na gorącym uczynku 22 i 20-latka, którzy zniszczyli farbami elewację budynku przy ul. Kasprzaka. Oprócz pomalowanych dłoni i odzieży, sprawców obciążały znalezione przy nich pojemniki z farbami w sprayu. Obaj mężczyźni byli pijani. U młodszego, dąbrowianina, badanie wykazało ponad 1,5, a starszego - mieszkańca Będzina - ponad promil alkoholu w organizmie. „Graficiarzom” grozi do 5 lat więzienia.

źródło: Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej