My default image

Dąbrowa Górnicza

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Miasta

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Miasta


Jeszcze do 19 października można zgłaszać swój udział w 9 edycji konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta.

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Miasta
Konkurs tradycyjnie adresowany jest do studentów, którzy w tym roku bronić będą prace dyplomowe oraz absolwentów wyższych uczelni. Komisja będzie zwracała uwagę na to czy temat pracy związany jest z rewitalizacją lub rozwojem Dąbrowy Górniczej, koncentruje się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta, podnoszeniem konkurencyjności Dąbrowy Górniczej  oraz posiada związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów. Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które mogą przyczynić się do rozwiązania konkretnego problemu miasta. Spośród spełniających kryteria nadesłanych prac magisterskich, inżynierskich i licencjackich komisja wybierze najciekawsze, a laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięzca w kategorii prac magisterskich może liczyć nawet na 5.000,00 zł, autor wyróżniającej się pracy inżynierskiej lub licencjackiej otrzyma 3.000,00 zł. Dodatkowych informacji nt. Konkursu udziela Aneta Nowak, Biuro Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów UM  tel.: 32 295 68 85, e-mail:  aanowak@dabrowa-gornicza.pl
 

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej