My default image

Dąbrowa Górnicza

Kolejny pijany kierowca zatrzymany

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Kolejny pijany kierowca zatrzymany


Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie wykazało badanie 34-letniego kierowcy audi, zatrzymanego do kontroli przez policjantów przy ul. Wojska Polskiego. Za jazdę „na podwójnym gazie” zatrzymanemu grozi teraz do 2 lat więzienia.

 Kolejny pijany kierowca zatrzymany

We wtorek wieczorem po godz. 21.00 policjanci z zespołu wywiadowców dąbrowskiej komendy na ul. Wojska Polskiego w Dąbrowie Górniczej zatrzymali do kontroli audi a4. Okazało się, że siedzący za kierownicą osobówki 34-letni mężczyzna posiada w swoim organizmie 2,6 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny, agresywny wobec funkcjonariuszy mieszkaniec Sosnowca trafił do izby wytrzeźwień. Po jej opuszczeniu grozić mu będzie do 2 lat pozbawienia wolności.

Komenda Policji w Dąbrowie Górniczej

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej