My default image

Dąbrowa Górnicza

Spowodował kolizję będąc pijanym

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Spowodował kolizję będąc pijanym


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dąbrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości, kierując Oplem spowodował kolizję drogową z innym samochodem.

Spowodował kolizję będąc pijanym
Do zdarzenia doszło w środę przed południem w dzielnicy Strzemieszyce. Funkcjonariusze drogówki zostali wezwani do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem Opel - 32-letni mieszkaniec Dąbrowy, mając w organizmie 3,4 promila alkoholu, spowodował kolizję z innym samochodem. Szybko na jaw wyszło, że dąbrowianin prawomocnym wyrokiem sądu posiada również zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu, oraz za złamanie wyroku sądu.
 
Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej