My default image

Dąbrowa Górnicza

Po pijanemu sprawowali opiekę nad dzieckiem

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Po pijanemu sprawowali opiekę nad dzieckiem


Stróże prawa z Dąbrowy Górniczej interweniowali wobec małżeństwa, które w stanie nietrzeźwym sprawowało opiekę nad swoim 3 letnim synkiem. O zaistniałym zdarzeniu policjantów poinformował MOPS. Nieodpowiedzialnym rodzicom grozi do 5 lat więzienia.

Po pijanemu sprawowali opiekę nad dzieckiem

W środę 27 września po godz. 11.10 oficer dyżurny dąbrowskiej komendy odebrał zgłoszenie od pracowników MOPS-u o nietrzeźwych rodzicach sprawujących opiekę nad małoletnim dzieckiem. Dyżurny niezwłocznie wysłał pod wskazany adres w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach policyjny patrol, który potwierdził, że 43-latka i 53-latek sprawując opiekę nad swoim 3-letnim synkiem są pijani. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości okazało się, że matka chłopczyka ma 1,8 promila alkoholu w organizmie, a jego ojciec 1,3 promila alkoholu. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej. O dalszym losie rodziny zdecyduje teraz sąd. Nieodpowiedzialnym rodzicom grozi nadto do 5 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej