My default image

Dąbrowa Górnicza

Nemo chwali się modernizacjami

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Nemo chwali się modernizacjami


Baseny zewnętrzne, system wentylacji, sauny, elewacja, zjeżdżalnie, szatnie i kręgielnia - to tylko część elementów infrastruktury Nemo - Świat Rozrywki, które w ostatnim czasie zostały lub będą zmodernizowane. Wszystko w ramach akcji "Nemo zmienia się dla Ciebie!".

Nemo chwali się modernizacjami

- Przeprowadziliśmy zaawansowane prace związane z wymianą systemu wentylacji, zarówno w strefie basenów rekreacyjnych, jak i w strefie basenu sportowego. Wymieniono potężne centrale wentylacyjne, zmodernizowano system wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń ratowników, a także wyremontowano ściany, sufity, podłogi i inne elementy elewacji. Parafrazując fragment "Małego Księcia" - najważniejsze jest to co niewidoczne dla oczu. Wszystko w trosce o jak największy komfort naszych Klientów - mówi Marek Jaromin, rzecznik prasowy Nemo - Świat Rozrywki. 

Na początku okresu wakacyjnego zakończony został remont strefy basenów zewnętrznych. Pracom podlegały: niecka basenu rekreacyjnego wypływowego, brodziki strefy zewnętrznej oraz zewnętrzny basen sportowy. Systematycznie prowadzona jest także modernizacja strefy saun, gdzie wymieniono m. in. siedziska i okładziny drewniane. Zarządca obiektu wymienił również złoża filtrów basenowych.
 
W najbliższym czasie planowane są prace związane z modernizacją systemu wentylacji zjeżdżalni i ich systemu elektronicznego, remont wraz z modernizacją systemu elektronicznego przejdą również szatnie Aquaparku i kręgielnia - tam wymieniony zostanie system sterowania torami.
 
Podjęte działania są częścią strategii funkcjonowania firmy na lata 2017-2019. Prace modernizacyjne będą pokryte w całości ze środków w wysokości 2,8 mln złotych pochodzących z dokapitalizowania spółki przez miasto Dąbrowa Górnicza. - Wszystkie prace modernizacyjne prowadzimy w myśl akcji "Nemo zmienia się dla Ciebie". Nawet najlepszy produkt z czasem wymaga modernizacji i poprawy infrastruktury. To analogiczna sytuacja jaką zastaje każdy z nas w swoich mieszkaniach - po pewnym czasie remont jest konieczny, by mieszkało nam się przyjemnie - podsumowuje Marek Jaromin.
 
Po przerwie związanej z wymianą systemu wentylacji Klienci Nemo mogą już w pełni korzystać ze strefy basenów rekreacyjnych. 
 
(mat. prasowe)

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej