My default image

Dąbrowa Górnicza

Kierował samochodem wbrew woli sądu

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Kierował samochodem wbrew woli sądu


Policjanci wydziału prewencji dąbrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który kierował fiatem marea wbrew wyrokowi sądu zakazującemu mu siadania za kierownicą samochodu. Dąbrowianin odpowie za złamanie wyroku sądu, grozi za to do 3 lat więzienia.

Kierował samochodem wbrew woli sądu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 10.00 w centrum Dąbrowy Górniczej na ul. Sobieskiego, gdzie stróże prawa zatrzymali do kontroli drogowej fiata marea. Za kierownicą pojazdu siedział 59-letni mężczyzna. Szybko na jaw wyszło, że dąbrowianin prawomocnym wyrokiem sądu posiada zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za złamanie wyroku sądu. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. prasowe policji

Komentarze (1)


Zibi,

Przydałoby się, by w tej nowej telewizji internetowej TVDG zrobili materiał o pijanych kierowcach


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej