My default image

Dąbrowa Górnicza

Zareagował na nietrzeźwego kierowcę

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Zareagował na nietrzeźwego kierowcę


Dzięki interwencji świadka, który nie zaakceptował osoby jadącej zygzakiem po dąbrowskim odcinku DK94 policjanci z dąbrowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który kierował terenowym suzuki posiadając w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym za co grozi do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

 Zareagował na nietrzeźwego kierowcę

Do zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło dzisiaj rano około godz. 7.00 w rejonie ul. Koksowniczej w Dąbrowie Górniczej po informacji o suzuki sx4 jadącym całą szerokością jezdni Drogi Krajowej nr 94. Zatrzymany do kontroli drogowej 56-letni dąbrowianin kierujący crossoverem w swoim organizmie posiadał 2 promile alkoholu. Mężczyźnie oprócz utraty uprawnień do kierowania grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej