My default image

Dąbrowa Górnicza

PKZ - tu rodzą się talenty

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

PKZ - tu rodzą się talenty


To już końcówka wakacji, mimo to już dziś warto zapisać w kalendarzu datę 28 sierpnia, gdyż tego dnia ruszą zapisy na wszystkie warsztaty i zajęcia prowadzone w Pałacu Kultury Zagłębia, zarówno te skierowane do osób dorosłych, jak i dzieci.

PKZ - tu rodzą się talenty

Jednak zanim odwiedzimy PKZ w celu wypełnienia deklaracji uczestnictwa, warto wziąć udział w warsztatach gry na gitarze dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez Wojciecha Wróbla w terminie 21-25 sierpnia oraz zajęciach "ABC Ceramiki dla dorosłych", które odbędą się w Pracowni Plastycznej pod okiem Sylwii Nowak w dniach 28-31 sierpnia.

W nowej ofercie działu Edukacji Artystycznej PKZ każdy znajdzie coś dla siebie. Młodzi geniusze będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z robotyki, fani tańca w zajęciach z baletu, hip-hopu, jazzu i breakdance. Dla osób uzdolnionych plastycznie pałac przygotował warsztaty ceramiczne oraz rysunku sztalugowego i rzeźby. Dla niemowląt nowy sezon zajęć "Od niemowlaka do przedszkolaka", a dla dorosłych zajęcia Zumby. Nie zabraknie również nauki gry na gitarze i pianinie, a także spotkań Amatorskiego Klubu Filmowego dla młodych Spielbergów.
 
To tylko część z atrakcji, jakie przygotował Pałac Kultury Zagłębia w nadchodzącym sezonie kulturalnym, ponieważ już na jesień odbędą się flagowe imprezy pokroju Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka, Szafy Dzieciaka, Festiwalu Kultury ZagłębieWood oraz Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej DeBeŚciak.
 
Od 28 sierpnia ruszają zapisy na warsztaty i zajęcia organizowane przez Dział Edukacji Artystycznej Pałacu Kultury Zagłębia w siedzibie Pałacu przy Placu Wolności 1 w Dąbrowie Górniczej.
 
Zapisów można dokonywać wyłącznie poprzez złożenie deklaracji uczestnictwa w zajęciach w pokoju nr 314 w godzinach od 8:00 do 16:00.
 
OFERTA NA SEZON ARTYSTYCZNY 2017/2018
 
Muzyka i taniec:
 
Balet
Breakdance
Hip-hop
Jazz
Mażoretki
Nauka gry na gitarze
Nauka gry na pianinie
Rytmika
Taniec współczesny
Tańczące brzdące - hip-hop dla przedszkolaków
Zespół Pieśni i Tańca PKZ Gołowianie
Warsztaty artystyczne:
 
Ceramika i rzeźba - młodzież
Ceramika - dorośli
Rysunek sztalugowy
Zajęcia plastyczne - dzieci od lat 3
Zajęcia plastyczne - młodzież
 
Pozostałe:
 
Amatorski Klub Filmowy Zagłębie
Szachy - dzieci
Warsztaty Od niemowlaka do przedszkolaka
Warsztaty robotyki
Zumba - dorośli
Kontakt: 32 733 88 08 lub 32 733 88 07. 
 

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej