My default image

Dąbrowa Górnicza

Śmiertelne potrącenie przez pociąg

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Śmiertelne potrącenie przez pociąg


Policjanci z Dąbrowy Górniczej ustalają szczegółowe okoliczności wypadku kolejowego. Doszło do niego na szlaku kolejowym w okolicy dworca kolejowego w Centrum miasta. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg osobowy relacji Częstochowa - Gliwice.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg

Do wypadku doszło w środę po godzinie 22.00. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że maszynista składu osobowego jadącego w kierunku Gliwic zauważył leżącego na tortach mężczyznę, który nie reagował na nadawane przez maszynistę sygnały dźwiękowe. Maszynista pomimo prób hamowania nie zdołał zatrzymać jadącego pociągu.

Na skutek potrącenia 24-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej poniósł śmierć na miejscu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Policyjni śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(źródło: KMP DG)

 

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej