My default image

Dąbrowa Górnicza

Pogoria Duathlon po raz pierwszy w Dąbrowie

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Pogoria Duathlon po raz pierwszy w Dąbrowie


Ta impreza sportowa na pewno spodoba się biegającym kolarzom lub jeżdżącym biegaczom. Po raz pierwszy w Dąbrowie Górniczej rozegrany zostanie Pogoria Duathlon. Nowy format zawodów zastąpi dotychczasowy maraton rolkowo-rowerowy. Oprócz dystansów dla dorosłych, pojawią się także specjalne konkurencje dla najmłodszych.

Pogoria Duathlon po raz pierwszy w Dąbrowie

Centrum Sportu i Rekreacji wraz z dąbrowskim stowarzyszeniem Aktywna Dąbrowa zapraszają w sobotę 9 września na imprezę, podczas której rozegrane zostaną zawody dla dorosłych zawodników - CROSS Duathlon, oraz dla najmłodszych - KIDS Duathlon.

Uczestnicy będą mieli szansę sprawdzić nie tylko swoje umiejętności biegowe na zróżnicowanym podłożu, ale również zestawić je z własnymi umiejętnościami kolarskimi. Na dorosłych czekać będzie 13,5 kilometrów trasy biegowej, przedzielonej 30-kilometrową trasą rowerową!

Data wydarzenia: 9 września 2017, start o godz. 12:00

Lokalizacja: Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III, ul. Malinowe Górki, 41-303 Dąbrowa Górnicza

A w tym miejscu możecie zapisać się na Pogoria Duathlon:
www.zapisynabiegi.vr.pl/events/cross-duathlon-dabrowa-gornicza

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej