My default image

Dąbrowa Górnicza

Planujesz wyjazd? Sprawdź kąpieliska

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Planujesz wyjazd? Sprawdź kąpieliska


Planujesz wakacyjne wojaże i wypoczynek nad wodą? Przed wyjazdem można skorzystać z serwisu kąpieliskowego, w którym znajduje się wykaz miejsc przeznaczony do kąpieli i informacje o jakości wody.

Planujesz wyjazd? Sprawdź kąpieliska
Serwis kąpieliskowy to portal, przygotowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. Znajdują się w nim informacje o jakości wody, a także oznakowany na mapie Polski - wykaz wszystkich wyznaczonych uchwałami rad gmin kąpielisk.
 
Zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 10b ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne sezon kąpielowy jest określony przez radę gminy w uchwale - obejmuje okres między 15 czerwca a 30 września każdego roku.
 
Po wybraniu miejsca, wyświetla się komunikat dotyczący trwania sezonu kąpielowego, a także raport zawierający m.in. dane o: jakości wody, infrastrukturze oraz kwestiach organizacyjnych związanych z funkcjonowanie kąpielisk.
 
mat. prasowe Urządu Miejski w Dąbrowie Górniczej

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej