My default image

Dąbrowa Górnicza

Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o wandalizm

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o wandalizm


Policjanci z zespołu wywiadowców dąbrowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wandalizm, którzy w centrum Dąbrowy Górniczej w zaparkowanym mercedesie umyślnie zniszczyli lusterko zewnętrzne warte prawie 3000 zł. Za popełniony czyn 25-latkom może grozić nawet 5 letni pobyt w więzieniu, będą też musieli zapłacić za spowodowaną szkodę.

Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o wandalizm

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed północą na ul. Kościuszki w Dąbrowie Górniczej. Po otrzymanym zgłoszeniu przez służbę dyżurną dąbrowskiej komendy, policjanci z zespołu wywiadowców prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wandalizm, którzy chwilę wcześniej wyładowali swoją złość i frustrację na lusterku dostawczego mercedesa stojącego na parkingu osiedlowym. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili 25-letnim mieszkańcom Sosnowca zarzut umyślnego zniszczenia mienia wartości prawie 3000 złotych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Sosnowiczanom grozi do 5 lat więzienia oraz nawiązka w postaci naprawienia wyrządzonej szkody.

mat. policji

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej