My default image

Dąbrowa Górnicza

Sprawcy pobicia zatrzymani

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Sprawcy pobicia zatrzymani


Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w rejonie akwenu Pogoria 3 na ul. Malinowe Górki pobili 24-letniego mieszkańca Będzina, powodując u niego ogólne obrażenia ciała. Zgodnie z kodeksem karnym, za udział w pobiciu, grozi im kara do 3 lat więzienia.

 Sprawcy pobicia zatrzymani

W sobotę policjanci z wydziału prewencji dąbrowskiej komendy, bezpośrednio po zdarzeniu, zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 30 do 35 lat, którzy chwilę wcześniej przy zbiorniku wodnym Pogoria 3 w rejonie ul. Malinowe Górki w Dąbrowie Górniczej pobili 24-latka powodując u niego ogólne obrażenia, niezagrażające życiu bądź zdrowiu. Za popełnienie zarzuconego sprawcom przestępstwa, grozi kara do 3 lat więzienia.

mat. policji

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej