My default image

Dąbrowa Górnicza

Dozór za fałszywy alarm bombowy w hipermarkecie

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Dozór za fałszywy alarm bombowy w hipermarkecie


Dąbrowscy policjanci zatrzymali 22-latka, który powiadomił o fałszywym ładunku wybuchowym. Mężczyzna zadzwonił do dąbrowskiego hipermarketu z informacją, że na terenie obiektu jest bomba. Jak się okazało, żadnego podejrzanego pakunku nie było. Żartowniś przyglądający się działaniom służb został niemal natychmiast zatrzymany. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

 Dozór za fałszywy alarm bombowy w hipermarkecie

W miniony wtorek, około godz. 21.00 do hipermarketu przy ul. Katowickiej w Dąbrowie Górniczej zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że na terenie obiektu podłożona jest bomba. Informacja natychmiast została przekazana do służb. Zaalarmowani policjanci i strażacy wkroczyli do akcji. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania podejrzanego pakunku, natomiast kryminalni zajęli się namierzaniem zgłaszającego. Po sprawdzeniu pomieszczeń budynku nie potwierdzono informacji o zagrożeniu. Mundurowych zainteresował mężczyzna, który z parkingu hipermarketu obserwował działania służb. Szybko okazało się, że to on jest autorem niewybrednego żartu. Zatrzymany 22-latek usłyszał zarzut, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej