My default image

Dąbrowa Górnicza

22-lata, brak uprawnień i promile

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

22-lata, brak uprawnień i promile


Prawie 2 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie 22-letniego kierowcy mazdy, zatrzymanego do kontroli przez policjantów w dąbrowskiej dzielnicy Ujejsce. Jak się okazało młody mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę „na podwójnym gazie” zatrzymanemu grozi teraz do 2 lat więzienia.

22-lata, brak uprawnień i promile
W czwartek w nocy po godz. 1.00 policjanci z wydziału ruchu drogowego dąbrowskiej komendy na ul. Mieszka I w Dąbrowie Górniczej zatrzymali do kontroli mazdę 6. Okazało się, że siedzący za kierownicą osobówki 22-letni mężczyzna posiada w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu. Szybko na jaw wyszło też, że dąbrowianin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za nieodpowiedzialne zachowanie będzie teraz odpowiadał przed sądem. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
 
mat. policji

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej