My default image

Dąbrowa Górnicza

Prognoza na dzisiaj: lekkie zachmurzenie 29°C

Rozgonić nudę - artystyczne wakacje w placówkach PKZ

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Rozgonić nudę - artystyczne wakacje w placówkach PKZ


Nuda w wakacje jest niedopuszczalna, dlatego Pałac Kultury Zagłębia zaprasza do swojej siedziby oraz placówek na „Artystyczne Wakacje 2017”, czyli warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne, gry, zabawy oraz szereg innych atrakcji. Wakacje z PKZ rozpocznie się 26 czerwca, a zakończy wraz z ostatnim dniem letniego wypoczynku tj. 31 sierpnia br.

 Rozgonić nudę - artystyczne wakacje w placówkach PKZ
Trudno jest zliczyć wszystkie wydarzenia, jakie Pałac Kultury Zagłębia przygotował dla najmłodszych w okresie wakacyjnym. Każda z placówek stworzyła swój program atrakcji, które pozwolą spędzić czas w sposób kreatywny. W programach tych nie zabraknie oczywiście warsztatów tanecznych, malarskich, plastycznych, muzycznych oraz zajęć rekreacyjno-sportowych.
 
Jednak to nie wszystko, gdyż placówki przygotowały także atrakcje specjalne. Na ten przykład w Klubie Osiedlowym Krąg odbędzie się ekologiczny survival, natomiast w Domu Kultury Ząbkowice będzie można zbudować wioskę indiańską. Do tego wszystkiego trzeba dodać wycieczki do regionalnych zabytków, wypady do kina, kręgielni, stadniny koni, fitness clubu oraz pikniki nad wodę.
 
„Artystyczne Wakacje 2017” w siedzibie PKZ będą stały pod znakiem warsztatów – również dla dorosłych. W pracowni plastycznej Sylwii Nowak odbędą się warsztaty „ABC ceramiki”. Na poddaszu będzie można wziąć parę lekcji gry na gitarze, a w Galerii Sztuki namalować własne arcydzieło.
 
Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie PKZ.

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej