My default image

Dąbrowa Górnicza

Zatrzymani za nieprzestrzeganie wyroków sądu

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Zatrzymani za nieprzestrzeganie wyroków sądu


Policjanci z dąbrowskiego zespołu wywiadowców we wtorek po południu dwukrotnie zatrzymali osoby, które pomimo prawomocnego orzeczenia sądu zabraniającego im wsiadania za kierownicę samochodu, nie zastosowały się do wyroku i kierowały pojazdami. Dąbrowianom za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

 Zatrzymani za nieprzestrzeganie wyroków sądu

Stróże prawa z Dąbrowy Górniczej najpierw około godz. 17.00 na ul. Kasprzaka zatrzymali 50-letnią kobietę, która mimo wyroku dąbrowskiego Sądu Rejonowego kierowała oplem astra wbrew woli sądu. Następnie ci sami funkcjonariusze około godz. 19.00 na ul. Korczaka zatrzymali do kontroli drogowej forda mondeo, gdzie szybko na jaw również wyszło, że 52-letni mężczyzna kieruje pojazdem mimo prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej, który zakazał mu wsiadanie „za kierownicę” samochodu. Zatrzymanym dąbrowianom za niestosowanie się do wyroków sądu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. policji

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend

Pójść na koncert młodej, utalentowanej artystki? A może złapać byka za rogi? Albo świetnie się bawiąc, pomóc chorej dziewczynie? Nie musicie wybierać. W piątkowe popołudnie zapraszamy na koncert Julii Marcell Trio, który będzie kolejnym wydarzeniem w ramach ZagłębiaWood. W sobotę, pisząc dyktando, sprawdzicie swoją wiedzę ortograficzną. W niedzielę wiele będzie się działo na placu Wolności, gdzie każdy powinien przyjść, by dobrze się bawiąc, pomóc chorej Patrycji.

Zobacz więcej